EGM 2017/1 Sözleşmeli Pilot Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü, 2017- 1.dönem sözleşmeli uçak pilotu alımı başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonuçları ve kazanan adaylardan istenen belgeler haberimizde...

EGM 2017/1 Sözleşmeli Pilot Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü 16 Şubat 2017'de resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile 2017-1.dönem sözleşmeli uçak pilotu alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.  Başvuruda bulunan adayların tamamı sözlü ve/veya uygulamalı Ssınava girmeye hak kazandı.

Başvuruda bulunan adaylar 23 Şubat 2017 tarihinde saat 10:00 da, "EGM Personel Dairesi Başkanlığı İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar /ANKARA" adresinde hazır bulunacaklardır.

 İstenen Belgeler:

* Başvuruda Verilen Fotoğraflı ve İmzalı İş Başvuru Formu

* Fotoğraflı TC Numaralı Kimlik Belgesi ve fotokopisi

* Pilotluk Lisans Belgesi ve fotokopisi

* Sözleşmeli Pilot Nitelikleri Formu

* Sağlık Kurulu Raporu Belgesi ve fotokopisi

* Temel plotaj sertifikaları (PPL, CPL, IR, Öğretmenlik, Bakım), Tip intibak belgeleri, Tek motor çift motor uçuş saatleri ve varsa 1. pilotluk belgeleri, Her bir tipte uçuş toplamları ve son uçuş tarihlerini gösterir kurum imzalı sahsi uçuş kayıt çizelgeleri ve Havacılıkla ilgili kişisel tüm evrakları (sertifikalar, kurs belgeleri vs.)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:18
YORUM EKLE