08 Mayıs 2018 Salı 14:29
EGM Kadrolu Hizmetli ve Avukat Alımı Uygulamalı Sınav Sonuçları Açıklandı
Kamu Personeli

Kadrolu Hizmet alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu ve Avukat alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu Emniyet Genel Müdürlüğüne ait resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2017-12. Dönem Kadrolu hizmetli alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu duyurusunda ise;

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 08/05/2018 - 28/05/2018 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Adaylardan talep edilen belgeler;

Dilekçe (form1), 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği (Aslının ibraz edilmesi halinde kurumumuzca tasdik edilecektir. Aslı ibraz edilemez ise noter tasdikli olacaktır), Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı, Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı

Sağlık Kurulu raporu formu (form2) (adaylar boş olarak döküp herhangi bir işlem yapmadan evrak teslimi esnasında yanlarında bulunduracaklardır.), Güvenlik Soruşturması formu (Fotoğraflı ve bilgisayar veya daktilo ile doldurularak müracaat anında görevliler tarafından onaylanacaktır.) (form3​) Kanuni bir mazereti olmaksızın süresinde başvurmayanlar veya istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır. Not: Belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atanma işlemlerine başlanmayacaktır" ifadelerine yer verildii.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2017-10. Dönem kadrolu avukat alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu duyurusunda ise;

"Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13 üncü maddesi gereğince 08/05/2018 - 28/05/2018 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı-Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Adaylardan talep edilen belgeler;

Dilekçe (form1), 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf., Diploma örneği (Aslının ibraz edilmesi halinde Kurumumuzca tasdik edilecektir. Aslı ibraz edilemez ise noter tasdikli olacaktır), Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi (aslı), Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi (Evli olanlar için), Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi (aslı), Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi (aslı)

Sağlık Kurulu raporu formu (form2​) (adaylar boş olarak döküp herhangi bir işlem yapmadan evrak teslimi esnasında yanlarında bulunduracaklardır), Güvenlik Soruşturması formu (Fotoğraflı ve bilgisayar ile doldurularak müracaat anında görevliler tarafından onaylanacaktır.) (form3), En az 3 (üç) yıl süreli mesleki tecrübeye sahip olunduğuna dair belge ve Avukatlık Ruhsatname örneği (Sınav esnasında aslını veya noter tasdikli örneğini getiren adayların getirmesine gerek yoktur.), Avukatın veya avukatlık ortaklığındaki avukatların, “uyarma” dışında cezası olmadığına dair barodan alınacak belge. (Sınav esnasında aslını getiren adayların getirmesine gerek yoktur.)

Kanuni bir mazereti olmaksızın yukarıda belirtilen tarihler arasında başvurmayanlar veya istenilen belgeleri süresinde eksiksiz ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır.

Not: Belgeleri tam olarak getirmeyenlerin atama işlemlerine başlanmayacaktır" ifadeleri yer aldı.

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 12.02.2019 16:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.