Emniyet Genel Müdürlüğü 2018 Yılı Genel Atama Takvimi Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından birinci bölgeden ikinci bölgeye ve ikinci bölgeden birinci bölgeye tercih listeleri yayımlandı. Bunun yanı sıra Ankara, İstanbul ve Gaziantep illeri aynı grupta yer aldı. Konu ile ilgili olarak tüm detayları haberimizde derledik.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2018 Yılı Genel Atama Takvimi Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda birinci bölgeden ikinci bölgeye ve ikinci bölgeden birinci bölgeye tercih listelerinin yayımlandığı ifade edildi. Tercih listelerine göre Ankara, İstanbul ev Gaziantep şehirleri aynı grupta yer aldı.

TERCİH TARİHLERİ

Atamalara ilişkin polis memurları ilk tercihlerini 12 Şubat 2018 tarihinde yapmaya başlayacaklar. Polis memurları söz konusu tercihlerini 21 Şubat 2018 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. Tüm bunların yanı sıra ana tercih ve tercih dökümleri 23 Şubat 2018 tarihinde başlayacak ve 6 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir. 

İPKA TALEPLERİ

İpka talepleri de 12 Şubat 2018 tarihinde kabul edilmeye başlayacak ve 26 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Konu ile ilgili olarak ayrıntılar geldikçe ziyaretçilerimizle paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE