En Az Lise Mezunu PÖH Alımı Bekleniyor ! İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

13 bin polis alım duyurusunun ardından adaylar Polis Özel Harekat alımını beklemeye başladılar.

En Az Lise Mezunu PÖH Alımı Bekleniyor ! İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

Bilindiği gibi Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve 13 bin polis alımının yapılacağı ifade edildi. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya istinaden 13 bin polis alımının sadece 2 bini Ön Lisans mezunu geri kalanı Lisans mezunu olarak yapılacak. Ayrıca bu alımlar kadın ve erkek olarak yapılacaktır. 

12 BİN POLİS ALIMI İFADE EDİLMİŞTİ

13 bin polis alımı haberlerinin ardından Polis Özel Harekat alımı bekleyen binlerce aday çeşitli sosyal paylaşım platformu üzerinden ve sitemize geri bildirim göndererek en az lise mezunu PÖH alımının yapılmasını talep ediyorlar. Bilindiği gibi Yozgat POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu 21. dönem POMEM için 12 bin polis alımı yapılacağını ifade etmişti. 

PÖH ALIMI BEKLENİYOR

Şaban Kütükoğlu'nun açıklamalarının ardından Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden  bir duyuru yayımlandı ve polis alımı yapılacağı ifade edildi. Bu duyurunun hemen ardından PÖH alımını bekleyen adaylar çeşitli sosyal paylaşım platformu ve sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde PÖH alım ilanının biran önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Adaylar gönderdikleri geri bildirimlerde ilanın ne zaman yayımlanacağını sorguluyorlar ancak konu hakkında yetkililerden bir açıklama yapılmadı. Kamupersoneli.net olarak PÖH alımı hakkında adayların akıllarındaki soru işaretinin giderilmesi için bir açıklama yapılmasını talep ediyoruz.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra
Kübra - 2 yıl Önce

Lise mezunu pöh alımi yapilmasini rica ediyoruz. Bir an once haberin gelmesini bekliyoruz. illa lisans mezunu olmasi dogru degil bence cunku lisans mezunlarinin yapamadigi seyi lise mezunlarindanda yapabilecek bir cok insan var.

Demiray
Demiray - 2 yıl Önce

Allah askına lise mezunu alin bu sefer hergun bakıyorum birgünde guüzel haber gelsin nolur

oguzhan
oguzhan - 2 yıl Önce

19.donem poh alimi oldu 20.donem pomem oldu 21.donem poh beklerken tekrar pomem oluyo lutfen poh alimi yapin kac aydir bunu bekliyoruz 19.donemle ayni poh alimi taleb ediyoruz kadinlara kontenjan istiyoruz lutfen.

ÖMER
ÖMER - 2 yıl Önce

1 yıldır pöh alımı bekliyoruz pöh alımı olsun artık bizim gibi genç kardeşlerimi es geçmeyin biz bu ülkenin gelecekleriyiz hayırlı haberleri bekliyoruz her gün kontrol ediyorum acaba ilan verildimi bi gelişme oldumu lise mezunu pöh alımı olsun artık

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Alımın en kısa zamanda yayınlamasını bekleyen vatan evlatlarıyız bu kutlu görevi beklemekteyiz

ahmet gürel
ahmet gürel - 2 yıl Önce

geçen sene lise mezunu aldınız lütfen bu senede lise mezunu olsun azda olsa kontejan ayrılması gerekir lise mezununada geçen sene ful lise iken bu sene neden böyle bir şey yapıyolar anlamış değilim

İsmail
İsmail - 2 yıl Önce

Allah rızası için lisen mezunu alın

hilal
hilal - 2 yıl Önce

Lise mezunu olupta bu ülke için can verecek insanlar var . Lütfen en kısa zamanda yollarımız açılsın . Biriside bizi duysun çok sey istemiyoruz biz bu vatana gönül verdik . Bizim gidecek baska vatanımız yok . Bizede lise mezunlarınada şans verilsin .