Kıdemli Başpolis Memurluğuna Terfi Edecek Personele İlişkin Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı kıdemli başpolis kadrolarına terfi edecek personellere ilişkin bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda bu pozisyonlar için eğitim verileceği bildirilirken verilecek eğitime dair açıklamalar yapıldı.

Emniyet Personeli 19.07.2018, 19:41
Kıdemli Başpolis Memurluğuna Terfi Edecek Personele İlişkin Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden Kıdemli Başpolis Memurluğuna terfi edecek personellere eğitim duyurusu yayımladı. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, söz konusu pozisyonlara terfi edecek personellere 23 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında uzaktan eğitim verileceği bildirildi. Duyuruda ayrıca uzaktan eğitim konusuna dair detaylı yazının ilgili birimlere gönderildiği de aktarıldı. 

POLİS AKADEMİSİ TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU METNİ

Başpolis kadrolarına terfi edecek personellere yönelik Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metnini siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Kıdemli Başpolis Memurluğuna terfi edecek personel ile ilgili olarak; Personel Dairesi Başkanlığınca yeniden yerleştirme işlemi yapılacağı bildirilen personel ile yerleştirme işlemi yapıldığı halde 21-25/05/2018 tarihlerinde Polis Akademisi Başkanlığınca verilen Hizmetiçi Eğitime eksik katılım sağlayan personel için yeniden 23-27 Temmuz 2018 tarihlerinde uzaktan eğitim yöntemiyle Kıdemli Başpolis Memurluğu Yöneticilik Eğitimi düzenlenecektir. 

Söz konusu eğitim uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında 23 Temmuz 2018 tarihinde 09:00 itibariyle başlatılacaktır. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgilendirme yazısı tüm birimlere EBYS yoluyla gönderilmiştir.  Kıdemli Başpolis Memurluğu Yöneticilik Eğitimine katılacak personele önemle duyurulur.  

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Ahmet aydin 1 yıl önce
Baspolislere iyileştirme varmi