Komiser yardımcısı maaşlarına ne kadar zaman yapılacak? Komiser yardımcısı maaşları 2019 ne kadar?

Memur ve memur emeklilerine enflasyon oranına göre belirkenecek olan zammın temmuz ayında yapılması bekleniyor. Bu zamdan kamu görevlisi statüsündeki İçişleri Bakanlığı Personeli olan Emniyet Personeli Komiser Yardımcısı da faydalanıyor.

Komiser yardımcısı maaşlarına ne kadar zaman yapılacak? Komiser yardımcısı maaşları 2019 ne kadar?

Memur ve memur emeklilerinin enflasyon rakamına göre belirlenerek temmuzda zam alması bekleniyor. Emniyet personeline zam 3 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak 2019 Haziran 6 aylık enflasyon rakamları sonrası belli olması bekleniyor.  

Emniyet Mensubu polis memurlarının 2019 Temmuz alacağı zam imzalanan toplu sözleşmeye göre kademelerine göre polis maaşları netleşecek.

Komiser Yardımcısı kadro unvanlı Devlet memurları, çalışma koşullarında iyileştirme beklerken 1. Derece kadro için belirlenmiş olan 3000 ek göstergenin 3600’e yükseltilmesini istemektedirler.

2019 yılının ilk yarısının aylık komiser yardımcısı maaş tablosu

Aşağıdaki maaş tablosu bekar (ya da eşi çalışan) ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır

Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar (ya da eşi çalışan) ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır. Çalışılan yer ve birimden kaynaklı ödeme farklılıkları Tabloda hizmet süresi 10 yıl ve daha az gösterilenlerin, 14.10.2008 tarihinden sonra işe girmiş oldukları varsayılmıştır.  Tabloda, hizmet süreleri itibariyle ulaşılabilecek derece/kademeler tahmini olarak kullanılmıştır.   Yabancı dil tazminatı ödemesi hesaplamaya dahil edilmemiştir. Zorunlu Bireysel Emeklilik Sigortası primi kesintisi dikkate alınmamıştır. Tayın bedeli dikkate alınmamıştır. 

Komiser yardımcılarının maaşları ; 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 13:26
YORUM EKLE