Meclis Koruma Polis Alımı Sonuçları Açıklandı! Göreve Başlayacak Polisler Belli Oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 12 Mart 2018 tarihinde yayımladığı bir ilan ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne koruma polisi alımı yapacağını ilan etmişti. Söz konusu ilana yönelik olarak göreve başlayacak olan polisler belli oldu.

Meclis Koruma Polis Alımı Sonuçları Açıklandı! Göreve Başlayacak Polisler Belli Oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bir ilan yayımlanmış ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Koruma Daire Başkanlığı'na personel alımı yapılacağı açıklamıştı.

Ayrıca ilan 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanarak başvuruların alınmaya başlandığı açıklanmıştı ve 16 Mart 2018 tarihinde başvurular sona ermişti.

Başvuru yaparak göreve başlayacak olan adayların Ankara Merkez ve İstanbul Milli Saraylar Koruma Şube Müdürlüğü bünyesinde görevlendirileceği duyurumuştu.

2018 yılının Mayıs ayı içerisinde yapılan mülakata 900 kişi çağrıldığı bilinirken mülakat sonuçları açıklandı ve kazanan personel listesi belli oldu.

Sonuçlara Pol- net PBS üzerinden erişim sağlanacağı açıklandı.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 17:13
YORUM EKLE