PAEM Eğitim Sonu sınavı hangi gün yapılacak? PAEM sınav giriş yerleri nasıl ve nereden öğrenilir?

PAEM eğitim sonu sınav tarihleri adaylar tarafından epeydir merak ediliyordu. Beklenen haber geldi. Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamada PAEM eğitim sonu sınav tarihleri duyuruldu. Adaylara duyurulan PAEM eğitim sonu sınav tarihlerinden sonra merakla beklenen diğer soru ise sınav giriş yerlerinin nasıl öğrenileceği oldu. Peki PAEM eğitim sonu sınavına giriş yerleri nasıl ve nereden öğrenilir? İşte PAEM ile ilgili merak edilenler...

Emniyet Personeli 14.06.2019, 13:34
PAEM Eğitim Sonu sınavı hangi gün yapılacak? PAEM sınav giriş yerleri nasıl ve nereden öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı'nda yapılacak olan PAEM eğitim sonu sınav tarihleri belli oldu. Sınav tarihlerinin belli olmasıyla birlikte adayların gözü sınav giriş yerlerinin açıklanacağı tarihe dikildi. PAEM Eğitim Sonu sınav tarihleri Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesi üzerinden açıkladı.

PAEM eğitim sonu sınav tarihleri

2018-2019 eğitim-öğretim yılında değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan (sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararı vb.) PAEM öğrencilerine Aday Komiser Yardımcısı Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Polis Akademisi Başkanlığında 17 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır.

Sınav yerleri nereden öğrenilecek?

Yapılan açıklamaya göre söz konusu sınava katılacak öğrencileri sınav tarihleri ve tebliğ işlemlerini Eğitim Şube Müdürlüğünce yapacaklar. Öğrenciler kendilerine tebliğ edilen günde ve yerde sınava katılacaklar.

.

Yorumlar (1)
99233464000 5 ay önce
Osjb