PMYO 1. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden yayımlandığı bir duyuru ile 2017 yılı Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) 1. Yedek Yerleştirme Sonuçları açıklandı.

PMYO 1. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden yayımlandığı bir duyuru ile 2017 yılı Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) 1. Yedek Yerleştirme Sonuçları açıklandığını duyurdu.

2017 PMYO 1. Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, 418 erkek, 17 kadın olmak üzere toplam 435 yedek adayın planlaması yapılmıştır.

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru

"Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Sınavı yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 

2017-2018 eğitim öğretim dönemi için Polis Meslek Yüksekokullarına asıl olarak planlanan adaylardan kayıt yaptırmayan ve istifa eden adayların yerine 418 erkek, 17 kadın olmak üzere toplam 435 yedek adayın planlaması yapılmıştır.

Bundan sonraki yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın internet sitesini takip etmesi gerekmektedir. 

Adaylara sonuçlar posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, internetteki resmi sayfamız üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

Tüm adaylara ilanen duyurulur."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:48
YORUM EKLE