PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile PMYO ve POMEM eğitim sonu sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metnini sizlere aktarıyoruz.

PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda Ağusto ayı sonunda Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Meslek Eğitim Merkezleri eğitim sonu sınavlarının belli olduğu duyuruldu. 

PMYO VE POMEM EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde, Ağustos ayının sonunda PMYO ve POMEM adayları için eğitim sonu sınavları gerçekleştirilmişti. Söz konusu sınavlara katılan adaylara ilişkin Polis Akademisi Başkanlığı bir duyuru yayımladı. 

Yayımlanan duyuruda, ''31 Ağustos 2018 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılan PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav sonuçları açıklanmıştır.'' ifadeleri kullandı. Sınav sonucunu öğrenmek isteyen adaylar e-Devlet şifreleri ile Polis Akademisi Başkanlığı'nın sınav sonuç sorgulama ekranı üzerinden sınav sonuçlarına ulaşabilirler. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:22
YORUM EKLE