PÖH Adaylarından Tekrar Özel Harekat Alımı Yapılsın Talebi

Bilindiği gibi Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 10 bin PÖH alımı gerçekleştiriliyor. 10 bin PÖH alımına başvuru yapamayan adaylar tekrar özel harekat alımının yapılmasını talep ediyorlar.

Emniyet Personeli 20.02.2017, 10:33 04.02.2019, 14:40
PÖH Adaylarından Tekrar Özel Harekat Alımı Yapılsın Talebi

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 10 bin PÖH alımı gerçekleştiriliyor. Söz konusu Polis Özel Harekat alımlarında mülakat aşaması tamamlandı. Mülakata katılan PÖH adayları sonuçların ne zaman açıklanacağını ve sözlü mülakatların ne zaman yapılacağını merak ediyorlar. 

MÜLAKATLAR SONA ERDİ

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan 10 bin PÖH alımı ilanına başvuru yapan adaylar şuana kadar sağlık testinden ve fiziki yeterlilik testinden geçtiler. Söz konusu aşamaların ardından bazı adaylar elenirken bazı adaylar da sözlü mülakat aşamasına kaldılar. Polis Akademisi Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından PÖH alımı sözlü mülakat tarihleri henüz açıklanmadı. PÖH  sözlü mülakat tarihleri açıklandığında kamupersoneli.net olarak adayları mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

ARZU ERDEM'İN AÇIKLAMALARI

Bilindiği üzere 10 bin PÖH alımında bayan adaylara şans verilmedi. Konu ile ilgili olarak bayan PÖH adayları taleplerini ilgili kurumlara ilettiler. Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem PÖH alımları hakkında geçtiğimiz tarihlerde çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Arzu Erdem'in açıklamalarına 20 bin PÖH alımının yapılacağı söylentisinin olduğu ifade edildi. 

TEKRAR PÖH ALIMI YAPILSIN TALEBİ

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan 10 bin PÖH alımında şans bulamayan adaylar tekrar PÖH alımının yapılmasını talep ediyorlar. PÖH adayları imza kampanyası başlatarak yaş şartının esnetilmesi, Önlisansların POMEM'e alınması ve bayan adayların da PÖH alımlarına başvuru yapabilmesi taleplerini duyurmak istediler.

Yorumlar (12)
sinan kara 3 yıl önce
Bizler osmanli torunuyuz bizler paraya tamahkar etmeyiz bizler vatan soz konusu oldumu gerisi bostur bos
Hasan demir 3 yıl önce
Haberler çıkıyo askeriyeye şu kadar başvuru özel harekata rekor başvuru insanlar vatan millet sevgisi yüzünden polis olmak istiyo asker olmak istiyo diye bunların maaşını asgari ücrete indir bakayım vatan millet sevgisimi cüzdan sevgisimi görürüz.
Gençağa KÖSE 3 yıl önce
Genel olaraka konuşmamak lazım tabikide parası ce havası cezbedıyo yönelirken bu işe ama tire koyup devam ettırırsem sonucta bu işin gidişi var dönüşü yok başta paradan önce ölsekde VATAN için diyoruz para için değil iyi akşamlar
Denizzzzz 3 yıl önce
Helal olsun dogru diyosun ☺
Fatih mutlu 3 yıl önce
Bedavaya bile calisan on binlerce insan olur vatan para ile olculmez olculseydi eger bu kadar sehit olmazdi
Fatih karaatay 3 yıl önce
Öyle diyorsunuz da kardeşim 15 temmuz darbe gecesinde milyonlarca insan sokağa döküldü tek yürek olup darbeyi püskürttü onlarda maaşlımıydı. Vatanı sevmek için maaş almak gerekmiyor
Denizzzzz 3 yıl önce
Allah askima yapamyim vatan sevgisi polislikle bitmiyo malum vatani seviyosun ülken icin her yaptigin is görevdir yeterki ülkene faydan olsun merak ediyorum polislik maasi 2000 olsa yine polis diycekmisiniz yaa . Polis olmakla vatan sevilmez arakadas
FIRTINA GETİREN 3 yıl önce
babacığım 33 ne ya yok 43 noldu bu sen
ali 3 yıl önce
yaş sınırını esnetsinler bizlerde bu vatanın evşlatlarıyız.33 olsun
Ali AHSEN 3 yıl önce
Tamm tamm yapsında DEVLET sormaz mı adama bu zamana kadar nerdeydın diye :)
alev sergi 3 yıl önce
Bayan alinlar da gerceklesmeli lütfen bu konu ya da el atilmali
yusuf 3 yıl önce
Polis, jandarma, asker, öğretmen, doktor kim olduğunun önemi yok sadece amaç ve işini ne kadar iyi yapiyo önemlioolan bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın