Polis Akademisi 2017- 2018 PAEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı ve 201- 2018 eğitim öğretim dönemi PAEM eğitim sonu sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Polis Akademisi 2017- 2018 PAEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve duyuruda 2017 - 2018 eğitim öğretim dönemi PAEM eğitim sonu sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

YAYIMLANAN DUYURU

"Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemini tamamlayan öğrencilerin eğitim sonu sınavları;  03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru Ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde 06-09 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılmıştır."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 23:06
YORUM EKLE