banner731

Polis Akademisi 24. Dönem POMEM Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

23. dönem POMEM polis alımı süreci devam ederken adaylar tarafından 24. dönem POMEM başvurularının ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde polis olarak istihdam edilme hayali kuran adaylar POMEM için araştırmalarına devam ediyorlar.

Emniyet Personeli 19.12.2018, 17:29
Polis Akademisi 24. Dönem POMEM Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Polis olmak isteyen binlerce genç, POMEM 24. Dönem polis alımları hakkında herhangi bir detay ya da açıklama olup olmadığını sorguluyor. Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruları kontrol eden vatandaşlar konuya ilişkin resmi bir açıklama yapılıp yapılmadığını görmek istiyor. İşte, polis alımı hakkında detaylar...

TARİH BELLİ OLDU MU?

Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyacı olan erkek, kadın polis memuru adayı öğrenci alımı için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan polis alımları hakkındaki araştırmalar devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde görev almak isteyen gençler merakla '24. Dönem POMEM sınavı ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor.

Hayallerindeki mesleği icra edebilmek adına polislik başvurusu yapmak isteyen bireylerin merakla beklediği süreç hakkında henüz bir açıklama yok ancak, 24. Dönem POMEM başvurularının 23. Döneme dair sürecin bitmesinin ardından başlayacağı tahmin ediliyor. 24. Dönem POMEM polis alımları hakkında resmi bir açıklama yapıldığı takdirde haberimizden okuyabilirsiniz.

POMEM NEDİR?

POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi), Emniyet Teşkilatının ihtiyacı olan polis memurlarını yetiştirmek üzere meslek eğitimi veren eğitim öğretim kurumlarıdır. 4 yıllık fakülte mezunlarından aranılan niteliklere sahip olanlara yapılan sınavlarda başarılı olan adaylara, 6 aydan az olmamak üzere eğitim verilir.

Yorumlar (25)
Ali 12 ay önce
Lise mezunlari alinacak mi
Musa 12 ay önce
Önlisans kpss 65 olsun lütfenn 69.9 da kaldım hayellerim yıkıldı
İsmail 12 ay önce
KPSS önlisans 65 olsun
Yusuf Yeşil 12 ay önce
Ön lisans 65 puan ile de alım saglansın
Züleyha 12 ay önce
Onlisans kpss puanı düşürülse 65 falan olsa çok iyi olur
Misafir 12 ay önce
Bende 69 da kaldım nolur kpss önlisans 65 olsun ya
Ahmed 12 ay önce
60 olsun önlisans
Muhittin Tuğ 12 ay önce
İnşAllah 60 yada 65 olur ben 69,86 da kaldım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın