Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Paem 4.Dönem (Özel Harekat) Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı, Paem 4.Dönem (Özel Harekat) yedek planlamaları kapsamında bir duyuru yayımladı. Bu kapsamda bazı adayların yedek planlamalarının yapıldığının ilan edildiği açıklamada yedek planlaması yapılan adaylarından bundan sonraki süreçlerde neler yapmaları gerektiğine ilişkin bilgiler verildi.

Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Paem 4.Dönem (Özel Harekat) Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Başkanlık tarafından yayımlanan duyuruda, Paem 4.Dönem (Özel Harekat) yedek planlamalarına dair bilgiler verildi. 

Kurumun internet sayfası üzerinden ''Paem 4.Dönem (Özel Harekat) İlk Derece Amirlik Eğitimi 1.Yedek Planlaması'' başlığıyla yayımlanan duyuruya dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI'DAN DUYURU

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyurusunda yedek planlaması yapılan adayların, 17 Kasım tarihine kadar belirtilen yönergeleri tamamlamaları gerektiği bildirildi. 

Müracaat işlemlerinin nereye ve nasıl yapılacağına dair bilgilerin yer aldığı basın açıklaması metni şu şekilde,

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 4. Dönem (Özel Harekat) İlk Derece Amirlik Eğitimi sınavı sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 1.Yedek planlamasında müracaat sırası gelen 1. ve 2. yedek adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince 14/11/2018 Çarşamba gününden itibaren en geç 17/11/2018 saat 18.00’e kadar Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesine gelerek müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların yanlarında tören kıyafeti, özel harekat resmi kıyafeti ve bunların aksesuarları ile bot, eşofman ve spor ayakkabısı getirmeleri gerekmektedir.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esitlik sart
Esitlik sart - 8 ay Önce

Neden kpss sarti olmasin acaba ve polis cocuklarinin ayricaligi ne solermisnz ayrica dert yaniyorsunuz tatili yok felan filan sonrada sartlarin degismesini neyse yazdiklarinizi duzeltirsiniz umarim herkes bu vatan icin bi yerlerde gorev almak ister ayirim yapmayiniz

Melek
Melek - 8 ay Önce

Lütfen kpss şartı olmasın. Polis çocuklarına öncelik verilsin.Çünkü çocuklarımız polis babalarını yeterince görerek büyümüyorlar.Bayramı yok tatili yok bu mesleğin ama olsun can feda vatan sagölsun

Koksal
Koksal - 8 ay Önce

Bırakın bu vatan sevdası palavralarini kolay yoldan polis olma pesindesiniz hep hazircilik zihhniyeti siz bu ayakları birakinda hak çalışan polis olsun polis çocuklarına öncelik verilsin demekle nasıl bencil bir karakterin olugunu görüyoruz hak eden polis olsun

Kağan
Kağan - 8 ay Önce

KPSS Şartı bu mesleği canı gönülden isteyenlerin önüne engel olarak çıkmakta ve geçen senede olan KPSS siz alındı bizimde hakkımız değilmi ?

Fikir
Fikir - 8 ay Önce

Lisans şartı getirilmeli

ZEYNEP
ZEYNEP - 8 ay Önce

yas 35 boy bayanlarda 1.55 olsun sayin bakanim

gülsüm
gülsüm - 8 ay Önce

bayan boy 1.55 ve yas 35 talabımızdır sayın bakanımızdan