Polis Akademisi Başkanlığı PAEM eğitim sonu sınavı ne zaman yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre, PAEM Eğitim Sonu sınavı tarihi açıklandı. PAEM öğrencileri için uygulanacak Aday Komiser Yardımcısı kadrosu sınavı 17 Haziran 2019 tarihinde yapılacak.

Polis Akademisi Başkanlığı PAEM eğitim sonu sınavı ne zaman yapılacak?

'PAEM eğitim sonu sınavı ne zaman yapılacak' sorusu sınava hazırlanan birçok öğrenci tarafından  merak edilmeye başlandı. Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyuru, PAEM adaylarının merakını giderdi. PAEM Eğitim sonu sınavına hazırlanan adaylar, sınavın ne zaman uygulanacağını merak ediyor. İşte Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan o duyuru.

PAEM eğitim sınavı sonu ne zaman yapılacak?

"2018-2019 eğitim-öğretim yılında değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan (sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararı vb.) PAEM öğrencilerine Aday Komiser Yardımcısı Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Polis Akademisi Başkanlığında 17 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır.

Söz konusu sınava katılacak öğrencilere sınav tarihleri ve tebliğ işlemleri Eğitim Şube Müdürlüğünce yapılacaktır. Öğrenciler kendilerine tebliğ edilen günde ve yerde sınava katılacaklardır.

Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereği ilan olunur."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 18:55
YORUM EKLE