Polis Akademisinden PAEM ve POMEM (PÖH) Duyurusu Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından POMEM ve PAEM duyurusu yayımlandı. Buna göre POMEM eğitim sonu sınav sonuçları duyurulurken PAEM intibak eğitimi sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Polis Akademisinden PAEM ve POMEM (PÖH) Duyurusu Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlanarak  POMEM eğitim sonu sınav sonuçları duyurulurken PAEM intibak eğitimi sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Duyuruların detayları şöyle:

POMEM EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI

03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği, 19/3.Dönem, 19/1-2.Dönem ve 19/2-2.Dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları;

22-24 Aralık 2018 tarihleri arasında öğrenim gördükleri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacaktır.

PAEM DUYURUSU

2018-2019 Eğitim-Öğretim Dönemi Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğüne 2700 erkek, 300 kadın olmak üzere toplam 3000 Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımı Sınav sonuçları açıklanmıştır. Açıklanan sonuçlara göre Asil olarak kazanan adayların 10/12/2018 Pazartesi günü 09:00 – 17:00 saatleri arası intibak eğitimi için Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı  ve Çamlıca yerleşkelerinde aşağıda belirtilen sıralamalar dikkate alınarak belirlenen yerleşkede evrak ve eşyalarıyla birlikte hazır bulunması gerekmektedir. Yedek olarak kazanan adaylar için web sitemizden ayrıca duyuru yapılacak olup, duyurulara duyarlı olmaları gerekmektedir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 20:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tomris
Tomris - 7 ay Önce

Lise mezunu kadın pöh alınmasını istiyoruzz

Şimşek
Şimşek - 7 ay Önce

Yeni dönemde yaşın esnetilmesi ve kpsss şartı kaldırılmasını bekleriz inşAllah

Yazel
Yazel - 7 ay Önce

Bayan pöh alımı ve düşmesini beklediğimiz kpss taban puanları ile ilgili dört gözle güzel bir haber yayınlanmasını bekliyoruz

Mert
Mert - 7 ay Önce

Lise mezunu polis özel harekat alımları olsun artık lutfennnn

Betül
Betül - 7 ay Önce

Lise mezunu bayan poh alımı olmasını rica ediyoruz

Rahmi
Rahmi - 7 ay Önce

Lise mezunu pöh alımı olacak mı lütfen birisi açıklasin artık

Ogi
Ogi - 7 ay Önce

Sonunda be kazandım komserliği

Ahmed
Ahmed - 7 ay Önce

Gelsin Pöh