POMEM ve PMYO Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile POMEM ve PMYO eğitim sonu sınav sonuçlarını açıkladığını duyurdu.

POMEM ve PMYO Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı!

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak 08 Ağustos tarihinde yapılan POMEM ve PMYO  eğitim sonu sınav sonuçlarını açıkladığını duyurdu.

POMEM VE PMYO EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yayımlanan duyuruda sınav sonuçlarının belli olduğu ve adayların erişimine açıldığı belirtilerek, ''08 Ağustos 2017  tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılan POMEM ve PMYO Eğitim Sonu Sınav sonuçları açıklanmıştır.'' ifadeleri kullanıldı. Sınav sonucuna ulaşmak isteyen adaylar Polis Akademisi Başkanlığı sonuç açıklama sistemi üzerinden sınav sonuçlarını öğrenebilecekler. Adaylar sisteme e-Devlet üzerinden ile giriş yaptıktan sonra sonuçlarına erişim sağlayabilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:26
YORUM EKLE