Son Dakika! Bekçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 7 bin bekçi alımı sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

Son Dakika! Bekçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 
Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. 

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maso
Maso - 7 ay Önce

Kardesim adalet yok Onun Yiyeni yok bunun Damadi torpille aliniyor madem alicaksaniz bari garibanlari cagirmayin diyinki Kardeşim bu torpilli insalarin giricegi sinav diyin bizde umitlenmeyelim

Hik33met
Hik33met - 7 ay Önce

Aslında kazananlar belli zaten

Mrsl
Mrsl - 7 ay Önce

100 yedek ...

Maruf
Maruf - 7 ay Önce

Merhaba basvuru yapmak icin bi link veya adres konusunda yardimci olabilirmisiniz

Bodyguard35
Bodyguard35 - 7 ay Önce

Haksizlik varrr.... Benden cok daha dusuk sevidedeki adamlar kazanirken ben neden kaybettim aciklama yok bisey yok gerekce istiyorum neden kaybettim ??? Puanca ustun olmama prof. Sporcu olmama rağmen neden kaybettim ben ?? Boyuk 1.87 ;S

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Teşekkürler bilginiz icin

Memet
Memet - 7 ay Önce

Yedek olarak gösterilmisiz ne yapmamiz lazim yada bi isik var mi?