Son Dakika ! Yeni Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz Oldu

Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan (56), aldığı karar doğrultusunda emeklilik dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na gönderdiğini açıkladı. Bu karardan sonra Ankara yeni Emniyet Müdürü Servet Yılmaz oldu.

Son Dakika ! Yeni Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz Oldu

Ankara'nın yeni Emniyet Müdürü belli oldu.

Emekliliğini isteyen Mahmut Karaaslan'ın yerine Ankara Emniyet Müdürü olarak Servet Yılmaz atandı.

Trabzon'un Araklı İlçesi'nde doğan Servet Yılmaz, bundan önce Kahramanmaraş'ta Emniyet Müdür Yardımcılığı görev yapıyordu.

YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ SERVET YILMAZ

Hürriyet'in haberine göre; Ankara’nın yeni emniyet müdürü ise Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz oldu. Terör, KOM gibi kiritik ve operasyonel birimlerin bağlı olduğu Yılmaz, 2016 yılındaki kararname ile Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına getirilmişti. Yılmaz döneminde, terör ve KOM’da başta PKK ve FETÖ olmak üzere çok önemli operasyonlara imza atıldı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 21:09
YORUM EKLE