10 Bin Özel Harekat Alımı 19. Dönem POMEM Mülakat Yorumları

10 bin Polis Özel Harekat (PÖH) alımı 19. dönem mülakatları başladı. Mülakata katılan adayların yorumlarını derledik. İşte detaylar...

Emniyet Personeli 21.12.2016, 17:10 21.12.2016, 17:38
10 Bin Özel Harekat Alımı 19. Dönem POMEM Mülakat Yorumları
10 Bin PÖH Alımı Mülakatları Devam Ediyor 

Bilindiği gibi 10 bin PÖH alımı başvuruları Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile e-devlet üzerinden PÖH başvuru portalından yapılmıştı. Başvurular 2 Kasım 2016 ile 14 Kasım 2016 tarihleri arasında alınmıştı. Ayrıca PÖH başvuru sonuçları 13 Aralık 2016 tarihinde açıklandı. 


Polis Özel Harekat (PÖH) adayları tarafından heyecanla beklenen mülakat dönemi 19 Aralık 2016 tarihinde başladı. 

Ayrıca Polis Özel Harekat (PÖH) mülakatları 19 Aralık 2016 ile 15 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ancak mülakatlar 25 Aralık 2016, 31 Aralık 2016 ve 1 Ocak 2017 tarihlerinde yapılmayacak. 

Mülakat Hakkındaki Yorumlarınızı Diğer Adaylarla Paylaşabilirsiniz 

10 bin PÖH alımı 19. dönem POMEM mülakatları hakkındaki yorumlarınızı diğer PÖH adayları ile paylaşabilirsiniz. Mülakatlar hakkındaki görüşlerinizi sayfanın alt kısmında bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. 

10 Bin PÖH Alımı Hakkında Gelişmelerden Anlık Haberdar Olun 

19 Aralık 2016 tarihinde mülakatları başlayan 10 bin PÖH alımı 19. dönem POMEM hakkında herhangi bir gelişme olduğunda veya konu ile ilgili olarak ilgili birimlerden bir açıklama yapıldığında anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız KAMU PERSONELİ  Android veya İOS uygulamamızı indirebilirsiniz. 

Kamupersoneli.net
Yorumlar (349)
Mücahit Kılıç 3 yıl önce
47 ile geçtim şükürler olsun Hakkariyi ötüken bileceğiz :)
Ali 2 yıl önce
pöh ve polis alımlarının kpss'siz lise mezunu 30 yaş olarak esnetilmesi için e devletten "cumhurbaşkanına yazın" kısmından yazalım arkadaşlar ...dikkate alıyorlar ...teşekkürler saygılar
emre özdemir 3 yıl önce
biliriz reiss 42 sn
Kaplan 3 yıl önce
Ben 52 saniyede bitirdim elendim. Gerçekten çok zor 400 kişiden 9 kişi geçti. İlk başta evrak kontrolü sonra evrakları sırasına göre verdikleri dosyaya takıyosunuz.sonra evrak imzası daha sonra ön sağlık muayenesi oluyor.ön sağlık muayenesi sıkıntı değil incelemiyolar.sonra parkura alıyolar.el üzerinde yürüme çok zor, kum torbaları uzun olduğundan bacaklara değiyor denge bozuyor sonra denge tahtası geniş değil dengeli koşmak biraz sıkıntılı. Son olarak da benim tavsiyem parkurda çıplak ayakla koşun ne tür ayakkabı olursa olsun kayıyor zemin çok kaygan Allah herkesin yardımcısı olsun.
musa gülşen 3 yıl önce
s.a arkadaşlar parkur gayet kolay ben 47 yaptım tavsiyem salon ayakkabısı giyin asla kaymaz..
fatih 3 yıl önce
kaplan... saglığı nasıl yapıyolar. kısaca bi anlatabilir misin? cok inceliyolarmı yada önemsemiyolarmı. yani nasıl muayene edıyolar
Altug 3 yıl önce
3 bin kisiden 14 kiai gecti :)
halil ceyhan 3 yıl önce
kardeşim neresi orası hangi il
bir bilenn 3 yıl önce
arkadaşlar sınava yaklaşık 295 bin aday giriyor ve 35 bin civarı adayın kazanması bekleniyor kazanan sayısı 2-3 bin az veya çok olabilir süre konusunda kimse 52 olsun veya 55 olsun gibi beklentiye girmesin ve spor mülakatını geçen adaylar daha önlerinde güvenlik soruşturması ve mülakat var. spor mülakatını kazanan adaylardan güvenlik soruşturmasından geçemeyen adaylarda olabilir 15 temmuz sürecinden sonra emniyet ve içişleri bakanlığı işi sıkı tutar. güvenlik soruşturmaları bitmeden adayları mülakata çağırmazlar güvenlik soruşturmalarının tamamlanması en az 3-4 ay sürebilir.süre konusunda 51-52 -55 olsun diyen adaylar için 50.99 ve daha az sürede kazanan aday sayısı 30 bin olarak düşünürseniz sporu geçen arkadaşların kazanma şansı 3te 1 iken süre 52 saniye veya 55 olduğunda kazanan sayısı belki 80 bini geçecek ve 50.99 un altında bitiren arkadaşlar için kazanma şansı 8 de 1 olacak o arkadaşlara haksızlık olmayacak mı? kendinizi o arkadaşların yerine koyun birde o yönden düşününün
mustafa 3 yıl önce
46 bin gecen sayı
GRSN 3 yıl önce
3 bin kişiden 14 kişi geçmiş diyorlar ben 116. kişiydim girdiğim yerde bana kadar olanlar da 7 kişi geçti benimle 8 -35 bin kişinin zor olacağını düşünüyorum.
Ahmet 3 yıl önce
Arkadaş lar ben Kırıkkale de girdim polis dediki 400 kisi mülakata girdi sadece 5 kisi gecti dedi bu gidişle 10 bin kisiyi bulamaslar
BULUT 3 yıl önce
ÇOK SAÇMA ELEMELER YAPIYOLAR HAKSIZLIK. BU BÖLE OLMASI SAÇMA .ADAMIN YÜZÜNDE BEN VAR ELEDİLER BÖLE SAÇMA SAPAN Bİ SİSTEM KURMUŞLAR TAMAMEN SAÇMALIK BAŞKA Bİ ŞE DEİL
halil 3 yıl önce
hakan kardeşim kendini burda belli etmeseydin keşke ya
hasan ünsal 3 yıl önce
benim kltuk altımda yanık vardı bgrçtim cok şükür spordadnda geçtim
Kadir 3 yıl önce
Eşgal teşkil eden bölgelerde;
Ben, yara izi, yanık izi, doğum lekesi vb. izler ve vücudun herhangi bir bölgesinde dövme var ise almamaları gayet doğal.
rafet 3 yıl önce
nerde girdin
TANER 3 yıl önce
benımde yuzum de ben var fakat ayın 12 sıne gırıcem elerler mı acaba
özcan efe 3 yıl önce
21.12.2016 tarihinde mülakata girdim.Oraya giderken tüm evraklarınızın tam ve kişisel bilgileriniz doldurulmuş olmasına dikkat edin.Tüm tarih yerlerine sınav tarihinizi yazınız.mezuniyet belgelerinin fotokopisinde aslı gibidir ibaresi olmayan arkadaşlar e devletten alın.Fotoğraflarınızın arkasına her birine isim soyisim t.c no yazın.Sizi rahat hissettiren hafif kıyafetler ve kesinlikle kaymayan bir ayakkabı bulundurun.Kesinlikle saçlı sakallı olarak gitmeyin,bizim komisyonda kestirdiler.Boy ve kilo kontrollerinde 3-4 cm oynayabilir bunun nedeni üstsüz olmanız ve tartının elektronik olmasıdır.Fiziki sınav a gelince sporculuk kasan tiplerin,çok çalıştım diyenlerin sözlerine itimat etmeyin ki herkesi gördük orda.Ordakileri izlerken yapamam,kesin elendim gibi düşüncelere kapılıp karamsar olmayın.Evet süreye göre parkur zorlu ama geçen arkadaşlar sonuna kadar bu görevi hak ediyor.Ben 44 sn ile geçtim hiçbir çalışma yapmadan.4 sn ceza 48 sn ile hayırlı olsun dedik.
Kerim 3 yıl önce
Ilk 60 saniye deki herkezi ben o parkurdan gecmis sayarim yada saniye arti cezalari
Orayi 60 veya 70 saniyede bitiren polis olamıyor mu yani ortalama 60 saniye de bitiren herkeze hak taninmali
Enes 3 yıl önce
Kardeşim kusura bakma ama biz o mülakatı geçmek için kaç kez antrenmana gittik. O parkur 50 saniyede yapılabilir. 50 küsür saniyede herkes geçebilir o parkuru.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın