20 Bin Polis Özel Harekat ( PÖH ) Alımı Yapılacak Mı ? ( Bayanlar Başvuru Yapabilecek Mi ? )

20 bin Polis Özel Harekat ( PÖH ) alımı yapılacak mı ? Bayan PÖH adayları başvuru yapabilecek mi ? 20 bin PÖH alımı hakkında detaylar neler ? İşte detaylar...

Emniyet Personeli 21.11.2016, 20:16 21.11.2016, 20:36 Batuhan
20 Bin Polis Özel Harekat ( PÖH ) Alımı Yapılacak Mı ? ( Bayanlar Başvuru Yapabilecek Mi ? )
Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 10 bin PÖH alımı başvuruları sona ermişti. Adaylar şuanda PÖH başvuru sonuçlarını merakla bekliyorlar. 

10 Bin PÖH Alımı Mülakatları Ne Zaman ? 

Başvuruları sona eren 10 bin PÖH alımı mülakatları hakkında Polis Akademisi Başkanlığı tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. İlk etapta başvuru sonuçlarının açıklanması gerekiyor. Başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından mülakat tarihleri belirtilecektir. 

20 Bin PÖH Alımı Yapılacak Mı ? 

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem 10 bin PÖH alımı hakkında açılama yaparken 20 bin PÖH alımının yapılacağı hakkında kesin bir açıklama olmasa da öyle bir söylenti olduğunu belirtmişti. Konu ile ilgili olarak EGM Polis Akademisi Başkanlığı tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil. 

20 Bin PÖH Alımı Yapıldığında Bayan Adaylar Başvuru Yapabilecek Mi ? 

Bilindiği gibi 10 bin PÖH alımında bayan adaylar başvur yapamamıştı. Ayrıca binlerce bayan aday tarafından ilgili makamlara dilekçeler gönderildi. Ancak bayan adayların çabaları boşa çıktı ve bayan PÖH alımı gerçekleştirilmedi. 20 bin PÖH alımı kesinlik kazanmadı. Dolayısıyla bayan adayların başvuru yapıp yapamayacağı hakkında net bir bilgi yok. 

Konu ile ilgili olarak her hangi bir açıklama yapıldığında sizleri sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA
Yorumlar (60)
Kadir Aküzüm 3 yıl önce
İnşAllah 20.000 alımda olur.
hilal 3 yıl önce
Lütfen bir an önce alımlar yapılsın.Bizlerde bu şansımızı istiyoruz.Zaten gerekli mülakatlardan geçiliyor direk alım olmuyor.Lütfen duyun artık sesimizi bayan alımları da olsun
osman lisans 3 yıl önce
lisans mezunlarında yaş kalksın hersey degıstı yaşda yukseltılsın yaş 33
buket ceren 3 yıl önce
Lütfen bayan alimlari da olsun bu şartlarda en az lise olarak.Bİzde bu vatanin evladiyiz bizde hakkimizi istiyoruz lütfen duyun bizi.
hatice 3 yıl önce
Lütfen alımlar olsun biz bayanlara da hak tanınsın biz de istiyoruz milletimize sahip çıkmayı LÜTFEN DUYUN ARTIK
derin kilic 3 yıl önce
Bayan alimlar da olsun son şartlar dahilinde lütfen.Bİzde bu görevi layığıyla yapabiliriz .Bi şans istiyoruz lütfen
Fatma 3 yıl önce
Lütfen bayan alimi olsun lise mezunu olsun
Veysi 3 yıl önce
İnşAllah. Hayırlısı ile kazanırız mülakatı
Em re 3 yıl önce
Yaş yukselsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın