Polis Akademisi Başkanlığından FYO Öğrencilerine Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi sitesinde FYO öğrencilerine ilişkin bir duyuru yayımladı. FYO öğrencilerine ilişkin duyurunun detayları haberimizde...

Emniyet Personeli 14.03.2017, 12:15
Polis Akademisi Başkanlığından FYO Öğrencilerine Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı, FYO Şube Müdürlüğü bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda, eğitimini tamamlayıp mezun olan öğrencilerin eğitim sonu sınavlarının 29 Mart 2017 14.00'da Polis Akademisi Başkanlığı Anıttepe Kampüsünde yapılacağı açıklandı.

Eğitim sonu sınavına katılacak FYO öğrencileri, diploma veya geçici mezuniyet belgesi, dilekçe ile başvuru yapacaklar.

Polis Akademisi Başkanlığının duyurusu şöyle:

" Üniversitelerinden mezun olmuş, mesleki eğitimini ve uygulamalı kamp eğitimini bitiren öğrencilere yönelik 29 Mart 2017 tarihlerinde Polis Akademisi Başkanlığı Anıttepe Kampüsünde saat 14.00’da eğitim sonu sınavı yapılacaktır. Sınava katılacak öğrenciler hem öğrenim gördükleri okullara hem de başvuru esnasında Polis Akademisi Başkanlığı FYO Şube Müdürlüğüne birer adet noter onaylı Üniversite diploma veya geçici mezuniyet belgesi örneği ve mezuniyet işlemlerinin başlatılmasını belirtir dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir.

03/06/2015 tarihli ve 29375 sayılı Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru Ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliğinin 9. maddesi (1) inci bendinde belirtilen mazeretler dışında herhangi bir nedenle sınava katılmayanlar, hak iddiasında bulunamayacaklardır.

Önemle duyurulur. "

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (0)