3 Kuruma Farklı Pozisyonlarda Engelli İşçi Alımı Yapılıyor

TÜBİTAK'ın da aralarında bulunduğu 3 kamu kurumuna, farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere engelli işçi alımı yapılıyor. İşte o kurumlar...

3 Kuruma Farklı Pozisyonlarda Engelli İşçi Alımı Yapılıyor

TÜBİTAK, Serdivan Belediye Başkanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere engelli işçi alımı yapılıyor. Kurumların talep ettiği şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak.

Alım Yapan Kurumlar:

* TÜBİTAK

* Serdivan Belediye Başkanlığı

* Şanlıufa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* Dağıtıcı

* Mimar

* Büro İşçisi

Genel Başvuru Şartları:

* En az lise mezunu olmak

* EKPSS puanına sahip olmak

Açıklamalar:

* Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) sonuçları geçerlidir.

*  Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

* Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan manay
Orhan manay - 2 ay Önce

Önlisans mezunuyum.evliyimve iki çocuk sahibiyim.30 yaşındayım.bursada oturuyorum.