ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yeni bir ilan yayımlandı ve ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne sürekli işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerektiğine yer verildi. Peki başvuru şartları neler? İşte adaylardan talep edilen genel başvuru şartları...

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü En Az Lise Mezunu Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımlandı

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir ilan yayımlandı.

Söz konusu yayımlanan ilanda ise adaylardan en az lise mezunu olması gerektiğine yer verildi.

İşçi alımıyla alakalı olarak yayımlanan detaylar arasında ise;

"Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) engelli 1 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 10.07.2018 tarih ve 16740 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 18.07.2018 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir." ifadeleri yer aldı.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Yayımlanan personel alımına başvurular; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından yayımlanacak.

Ayrıca detaylar www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 23:41
YORUM EKLE