Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Engelli İşçi Alım İlanı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yayımladığı ilan ile engelli işçi alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Engelli İşçi Alım İlanı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından engelli işçi alınacak. İşte detaylar:

Alınacak İşçi:

* Tarım İşçisi (1)

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar:

* En az lise mezunu olmak

* Askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak

* Engelli olmak ve bu durumu raporlamak

* Belirsiz süreli/daimi çalışmayı kabul etmek

İlan detayları için TIKLAYIN.

**NOT: Kamu kurum ve kuruluşlarının vermiş olduğu işgücü istemlerinde yaş, cinsiyet, ve askerlik sınırlaması bulundurulmayacaktır

***NOT: Kamu kurum ve kuruluşlarında mevsimlik veya kampanya işlerinde ya da orman yangınıyla mücadele hizmetlerinde ilgili mevzuatına göre geçici iş pozisyonlarında 6 aydan az olmak üzere alınacak geçici işçileri kapsar. 6 ay ve daha uzun süreli geçici işçi talebinde bulunulamaz. (5620 Kanun gereğince)

Başvuru Süreci:

* Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işçi alım ilanı başvuruları 11 Nisan- 20 Nisan 2017 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:25
YORUM EKLE