Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı! 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alımı için başvuru ilanı yayınlandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı için yeni ilan yayınladı. Bartın Valiliği tarafından yayınlanan ilan göre; Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı olarak engelli kadrosuna 2, eski hükümlü kadrosuna da 1 daimi işçi alımı yapılacağı bildirildi. Memur işçi alımı başvuru şartları belli oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı başvuruları bayram tatilinin sona ermesiyle 10 Haziran’da başlayacak olup, 14 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir. İşte detaylar…

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı! 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alımı için başvuru ilanı yayınlandı!

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yeni memur alımı ile ilgili ilam yayınlandı. Yayınlanan alım ilanına göre, Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü şubesinde görevlendirilmek üzere 3 kadrolu memur alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak memurların işçi statüsünde olacağı belirtilirken, memur alımlarının engelli ve eski hükümlü boş kadrolarına yapılacağı söylendi.

Bartın Valiliği tarafından yapılan memur alımı ilanında, 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alınacağı bildirilirken, başvuru şartları olarak en az orta öğretim (lise ve dengi okullar) mezunu olma şartı bulunmaktadır. Engelli ve eski hükümlü işçi alımı başvuruları 10 Haziran – 14 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olup, başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işçi alımı başvuru formunu görüntülemek için LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (6)
Sinan Akkaş 4 ay önce
Engelliyim kurayada bi defa girdim olmadi çok acil ise ihtiyacım var yardımcı olun lutfen
Erdal Turkeli 3 ay önce
Ben erdal Turkeli engelli biriyim normal engelli biriyim is istiyorum sizde Allah rİzasİna diyorum
Erdal Turkeli 3 ay önce
Buda benim tellefon numaram 05412099802 erdal Turkeli engelli biriyim is istiyorum sizde Allah rİzasİna diyorum
Ümit dündar 2 ay önce
Merhaba %69 raporu olan engelli biriyim başvuru yapmak istiyorum.fakat başvuru yapabileceğim bir alan olmadığından dolayı buraya iltibat numaramı bırakıyorum 05533684777 tesekur ederim iyi çalışmalar diliyorum
İm ran Çe lik 5 ay önce
Engelli kura li kura tercihi başladı nizmi
İm ran Çe lik 5 ay önce
Engelli kura li kura tercihi başladı nizmi