TEMSAN EKPSS Puanı ile İşçi Alımı Yapıyor

TEMSAN Diyarbakır İşletme Müdürlükleri, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile EKPSS puan esasına göre işçi alacağını duyurdu.

TEMSAN EKPSS Puanı ile İşçi Alımı Yapıyor

TEMSAN Diyarbakır İşletme Müdürlükleri, İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımladı. İlana başvurular İşkur aracılığıyla yapılacak. İlana göre;

Alınacak İşçi:

* Makine Mühendisi (1)

Genel Başvuru Şartları:

* Makine Mühendisliği lisans bölümünden mezun olmak

* EKPSS puanına sahip olmak

* Daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek

Genel Açıklamalar:

* Talebe başvurmak iin geerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro iin aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

* Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

*  Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. 

* Talebe yalnızca engelli statye sahip kişiler başvurabilir.

Başvuru Süreci:

* TEMSAN engelli işçi alımı başvuruları 3 Ağustos- 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 00:09
YORUM EKLE