Türkiye Genelinde Çok Sayıda Engelli Personel Alınıyor

Türkiye genelinde farklı şehirlerde ve farklı alanlarda hizmet veren özel firmalar, çok sayıda engelli personel alımı yapıyor. Personel alım ilanı yapan firmalar ve diğer detaylar haberimizde...

Türkiye Genelinde Çok Sayıda Engelli Personel Alınıyor

Özel sektörde hizmet veren birbirinden farklı firmalar, çok sayıda engelli personel alımı yapıyor. Engelli personel alımı yapan firmaları sizler için derledik.

Alım Yapılacak Bazı Firmalar:

* English Home

* Koçtaş

* Darüşşafaka Cemiyeti

* Flormar

* Vatan Bilgisayar

* Yataş

* Albaraka Türk Katılım Bankası

* Gratis

* İstanbul Medipol Üniversitesi

* LCWaikiki

Alım Yapılacak Bazı İller:

* İstanbul

* Bursa

* Adana

* İzmir

* Antalya

* Ankara

* Samsun

Genel Şartlar:

* Engelli personel alımı yapan firmalar, ilana başvuracak adaylardan; en az ilkokul mezunu olmak (firmalara göre), tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmak, MS Office programlarına hakim olmak, bilgisayar kullanımını bilmek, takım çalışmasına yatkın olmak şartlarına haiz olmalarını istiyor.

Başvuru Süreci:

* Engelli personel alımı yapan firmalar farklı olduğundan başvuru süreleri de farklılık gösteriyor. Başvuru yapmak istediğiniz firmaya tıklayarak başvuru sürelerini görüntüleyebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murtaza
Murtaza - 1 yıl Önce

Ben engeliyim iş arıyorum bulabıyorum ben iş isdiyorum