Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alıyor

Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile eski hükümlü işçi alacağını duyurdu. İşçi alım ilanının detayları haberimizde...

Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alıyor

Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İşkur resmi sitesinde yayımladığı ilan ile işçi alacağını duyurdu. İşçi alım ilanında talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak.

Alınacak İşçi:

* Büro İşçisi: 1 

Genel Şartlar:

* Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işçi alım ilanına başvuracak adaylardan; lise mezunu olmak, KPSSP-94 puan türüne sahip olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek şartlarını taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci:

*  Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işçi alım ilanı başvuruları 15 Şubat- 24 Şubat 2017 tarihleri arasında İşkur'a kayıt olmak suretiyle İşkur üzerinden yapılacak. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:20
YORUM EKLE