Süleyman Demirel Üniversitesi 80 İşçi Alım İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile 3 farklı statüde toplam 80 işçi alımı yapacağını duyurdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi 80 İşçi Alım İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerinde 90 gün (3 ay süreli) görevlendirmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan ile ilgili detaylar şu şekilde, 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Geçici İşçi (75 kişi), Engelli İşçi (3 kişi) ve Eski Hükümlü ve Terör Mağduru İşçi (2 işçi)

GENEL AÇIKLAMALAR

* Alınacaj kampanya ve mevsimlik işçiler için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacaktır. Hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimi Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılacaktır. Kura çekimi 1 Aralık'ta Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Sözlü mülakat ise 14 15 Aralık tarihlerinde yapılacaktır. Alınacak kişiler üç aylık geçici işçi statüsünde çalıştırılacakır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 21:09
YORUM EKLE