AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Bodrum'da

MUĞLA (AA) - Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Bodrum ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Christian Berger, eşi Marilena Berger ve beraberindeki heyetle gerçekleştirdiği iki günlük Muğla ziyareti kapsamında...

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Bodrum'da

MUĞLA (AA) - Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Bodrum ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Christian Berger, eşi Marilena Berger ve beraberindeki heyetle gerçekleştirdiği iki günlük Muğla ziyareti kapsamında Bodrum ilçesine geldi.

Berger, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

Daha sonra ilçede yürüyüş yapan Berger ve beraberindekiler, dünyanın 7 harikasından biri olarak gösterilen Halikarnas Mozolesini gezdi, kendilerine eşlik eden Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdür Vekili Tayfun Selçuk'tan bilgi aldı.

Berger, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muğla'ya Fethiye'den başlayan iki günlük bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Muğla'nın çok güzel bir yer olduğunu ifade eden Berger, "Burası her şeyi bir araya getirmiş. Ben örneğin bir turist olarak şehri, denizi, marinayı ve temiz havasını görmek isterim." dedi.


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE