Aleyna Tilki’nin son bikinili paylaşımı ile kilo aldığı görüldü!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, daha önce Muğla Bodrum’da görülmüştü. Aleyna Tilki son olarak ise Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de görüldü. Bodrum plajlarında bikinili fotoğrafları ile Kiev’den paylaştığı bikinili fotoğraflarını kıyaslayan takipçiler, Aleyna Tilki’nin kısa zamanda kilo aldığını gözlerinden kaçırmadı. Tilki’nin kilo aldığını fark edenler, farklı yorumlarda bulundular.

Aleyna Tilki’nin son bikinili paylaşımı ile kilo aldığı görüldü!

Ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki, her gittiği yerden takipçilerini yalnız bırakmıyor. Tatil için genellikle Muğla Bodrum’u tercih eden Aleyna Tilki, plajda çektirdiği bikinili fotoğraflarını paylaşmıştı. Aleyna Tilki kısa zaman sonra ise tatil tercihini Ukrayna’dan kullandı. Ukrayna’nın başkenti Kiev’e giden Aleyna Tilki, buradan çektirdiği bikinili fotoğraflarını da takipçileri ile paylaştı.

Aleyna Tilki’nin son olarak yaptığı bikinili fotoğraflarını görenler, Ünlü şarkıcının kilo aldığını fark ettiler. Takipçilerin diline düşmekten kurtarılamayan Aleyna Tilki, yapılan yorumları cevapsız bıraktı.

Tilki'ye "Shop'un ayarı kaçırmışsın, bu kadar zayıf değilsin" yorumları yapıldı.

Aleyna Tilki daha önce kendisine gelen yorumlara, "Boyumuz uzun olunca yanımdakiler biraz küçük çıkıyo diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye has bir ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim!" cevabını vermişti.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 10:42
YORUM EKLE