Çiçek Abbas Filmi Adana'da Gerçek Oldu

Adana'da Uğur Köreken isimli şahıs 1 hafta önce satın aldığı otomobilini akşam evinin önüne park etti. Sabah kalktığında ise aracının tuğlalarla kaldırılarak, 4 lastiğinin çalındığını gördü. Bu olay, başrollerini Şener Şen ve İlyas Salman'ın oynadığı 1982 yapımı Çiçek Abbas filmini akıllara getirdi. Araç sahibi, "İzlediğimiz film, başımıza geldi" yorumunu yaptı.

Genel 16.04.2019, 11:40 16.04.2019, 11:56
Çiçek Abbas Filmi Adana'da Gerçek Oldu

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Barış Mahallesi'nde meydana geldi. Geçen hafta 10 bin 500 liraya otomobil satın alan otobüs şoförü Uğur Köreken, iddiaya göre, akşam evin yakınına park etti. Sabah aracının başına gittiğinde, jantlarla birlikte 4 lastiğin çalındığını fark eden Köreken, şok yaşadı. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, otomobilin tuğlalarla kaldırılarak, lastiklerin çalındığını saptadı. Araç üzerinde parmak izi çalışması yapan ekipler, çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını da incelemeye aldı. Polis, hırsız ya da hırsızların belirlenip, yakalanması için çalışma başlattı. 

'İzlediğim Film, Başıma Geldi'

Uğur Köreken, 'Çiçek Abbas' filminin gerçek olduğunu dile getirerek, "Hırsızları Allah'a havale ediyorum. İzlediğimiz film, başımıza geldi. Şu anda otomobilime yeni lastik ve jant alacak param yok. Bir süre aracım bu şekilde duracak" dedi. 

Yorumlar (0)