Çorum'un Alaca ilçesinde 3 kişi arasında silahlı kavga çıktı! Kavgada 1 kişi öldü 1 kişi de ağır yaralandı!

Çorum'un Alaca ilçesinde aralarında husumet bulunan 3 kişi arasında silahlı kavga çıktı. Çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybederken, diğer bir kişininde ağır yaralandığı bildirildi.

Genel 04.11.2019, 16:32 04.11.2019, 17:06
Çorum'un Alaca ilçesinde 3 kişi arasında silahlı kavga çıktı! Kavgada 1 kişi öldü 1 kişi de ağır yaralandı!

Çorum'un Alaca ilçesinde Büyük Söğütözü köyü civarında Mücahit T. ile Vahit Mazlum (18) ve Sefa Ş. (20) arasında tartışma çıktı. Aralarında daha önceden husumet olduğu iddia edilen şahıslardan Mücahit T., silahına davranarak Vahit Mazlum'u göğsünden, Sefa Ş'yi ise çeşitli yerlerinden vurdu. Çıkan silahlı kavgada Mazlum hayatını kayberken, Sefa'nın ise ağır yaralı olarak Alaca Devlet Hastanesine kaldırıldığı bildirildi. 

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ambulansla Alaca Devlet Hastanesine kaldırılan ve ilk müdahalesinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Sefa Ş'nin hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Olayda yaşamını yitiren Vahit Mazlum'un cenazesi, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Alaca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Aracıyla kaçan Mücahit T'nin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Bu arada Mazlum ile Sefa Ş'nin, iki hafta önce Mücahit T'ye ait kent merkezindeki bir iş yerini kurşunladıkları öne sürüldü.

Yorumlar (0)