Gemerek Kaymakamı Nayman eski görev yerinde

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sivas Gemerek İlçe Kaymakamı Cengiz Nayman, eski görev yeri Afyonkarahisar'ın Evciler ilçesini ziyaret etti.Geçtiğimiz yıl kısa bir süreliğine Evciler ilçe kaymakamlığı görevinde bulunduktan sonra Sivas'ın...

Gemerek Kaymakamı Nayman eski görev yerinde

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sivas Gemerek İlçe Kaymakamı Cengiz Nayman, eski görev yeri Afyonkarahisar'ın Evciler ilçesini ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıl kısa bir süreliğine Evciler ilçe kaymakamlığı görevinde bulunduktan sonra Sivas'ın Gemerek ilçesine atanan Kaymakam Cengiz Nayman, Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel'i de makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Nayman görev yaptığı kısa sürede Evciler ilçesinde birlik ve beraberlik içerisinde görev yaptıklarını ve Evciler'i çok sevdiğini söyledi.

Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Evciler'de kaymakamlık makamının en iyi şekilde vatandaşa hizmet verdiğini dile getirdi.Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE