Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya'ya ziyaretler

AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret ederek hazırladığı projeyi sundu.Ziyaretle ilgili Taytak, yaptığı yazılı açıklamada, Afyonkarahisar'ın...

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya'ya ziyaretler

AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret ederek hazırladığı projeyi sundu.

Ziyaretle ilgili Taytak, yaptığı yazılı açıklamada, Afyonkarahisar'ın spor alanında son yıllarda cazibe merkezi haline geldiğini belirtti.

Afyonkarahisar için hazırladığı projeyi Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'ya teslim eden Taytak, açıklamasında şunlara yer verdi:

"Afyonkarahisar'ımızın tanıtımı ve yöre insanımızın belirli alanlarda yerleştirilip, istihdama katkı sağlanması, Afjet Afyonspor'a kaynak kazandırılması, hazırlık maçları için stadyum ve butik stadyum inşa edilmesi, dünya standartlarında futbol sahaları, antrenman alanları yapılması ki bu dünya devi futbol takımlarının İngiltere, İspanya liglerindeki takımların şehrimizi tercih etmesi için çok önemlidir. Uluslararası sportif ve kültürel etkinlikler, Afyon kupası gibi organizasyonların düzenlenmesi, gerekli reklam, pazarlama ile sponsorluk anlaşmalarının yapılması gibi çok önemli katkıları olacak, çok kıymetli bir projedir."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE