Hatay Antakya'da, çöp konteynere atılmış bebek cesedi bulundu!

Hatay Antakya ilçesinde bağlı Kuzeytepe Yeni Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bir çöp konteynerinde çöp konteynerinde yeni doğmuş kız bebeğe ait ceset bulundu.

Hatay Antakya'da, çöp konteynere atılmış bebek cesedi bulundu!

Hatay Antakya'da çöp konteynerinin içine bakanlar gözlerine inanamadı. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, gördükleri manzara karşısında dehşete düştüler. Çöp konteynerinde yeni doğmuş bir kız bebeğe ait cesed buldular. 

İlçeye bağı Kuzeytepe Yeni Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bir çöpkonteynerinde bebek cesedinin olduğunu görenler polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, yeni doğmuş bebeğin cesedini otopsisi için Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.


Polis ekipleri, başta tüm hastanelerde olan yeni doğum kayıtlarını incelemeye başladı. Olay ile ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı..

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE