İDOB Sevgililer Günü konseri verecek

İSTANBUL (AA) - İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) sanatçıları, "Aşk Üzerine Çeşitlemeler" konserinde sanatseverlerle buluşacak. Sevgililer Günü'ne özel düzenlenen konser, yarın Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde...

İDOB Sevgililer Günü konseri verecek

İSTANBUL (AA) - İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) sanatçıları, "Aşk Üzerine Çeşitlemeler" konserinde sanatseverlerle buluşacak.

Sevgililer Günü'ne özel düzenlenen konser, yarın Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirilecek.

Konserde, Georges Bizet, Jules Massenet, Cesare Andrea Bixio, Giulio Caccini, Giuseppe Verdi, Andrew Lloyd Webber, Leo Delibes, Yalçın Tura, Muammer Sun ve Cem Karaca'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda önemli bestecinin eseri yorumlanacak.

İDOB solistleri Emrah Erdem Gedik, Çağnur Gürsan, Özge Kalelioğlu, Ufuk Karakoç, Burcu Soysev, Ufuk Toker ve Hande Soner Ürben'in solist olarak yer alacağı konserde, piyanist Hüseyin Kaya sanatçılara eşlik edecek.


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE