İstanbul Esenler’de Suriyeli baba dehşeti!

İstanbul’un Esenler ilçesinde bugün Suriyeli baba dehşeti yaşandı. Eşi ve İki çocuğunu silahla vuran Suriyeli baba, bulunduğu 5. Kattaki evinin balkonunda atlayarak intihar etti. Çocukların anneleri ölürken, ağır yaralanan çocuklar, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Genel 09.06.2019, 20:40 09.06.2019, 20:59
İstanbul Esenler’de Suriyeli baba dehşeti!

İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında bulunan Esenler’ de, cinnet geçirdiği iddia edilen Suriyeli bir baba kendi çocuklarına ve eşine dehşet yaşattı. Bunalıma giren Suriyeli baba, iki çocuğunu ve eşini silahla vurdu. Henüz ismi belirlenemeyen Baba, daha sonra kendini balkondan aşağı atarak intihar etti. Eşi olay yerinde hayatını kaybederken, çocukları ağır yaralandı..

Kendi çocuklarını bile gözünü kırpmadan silahla vuran Suriyeli babanın henüz bu olayı neden yaptığı bilinmiyor. Ayrıca, çocuklarını öldürmeye çalışırken silah kullanan babanın neden intihar etmek için silah kullanmadığı soru işareti doğurdu.  Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye kaldırırken, düşerek intihar eden babanın cesedi morga kaldırıldı.

Polis olay ile ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar (0)