İstanbul Tramvay arızası- Kabataş Bağcılar Beyazıt İstasyonları arasında seferler yapılamıyor

İstanbul Tramvay arızası yaşanıyor. Tramvay arızası sebebiyle seferler geçikmeli ve aksamalı yapılıyor. Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı, Fındıkzade-Beyazıt İstasyonları arasında sefer yapılamıyor.

İstanbul Tramvay arızası- Kabataş Bağcılar Beyazıt  İstasyonları arasında seferler yapılamıyor

İstanbul tramvay arızasından dolayı bazı istasyonlar arasında seferler yapılamıyor

Kabataş-Bağcılar tramvay hattında Fındıkzade-Beyazıt istasyonları arasında sefer yapılamıyor. Sefer yapılamayan bölgede İETT otobüsleri ile yolcu taşımacılığı yapılıyor. İlk belirlemelere göre arızanın raylarda kırılma nedeniyle olduğu belirtilirken, duraklarda yoğunluk yaşanıyor. Seferlerde yaşanan aksama ile ilgili Metro İstanbul'dan açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Teknik bir arıza sebebiyle T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı Fındıkzade-Beyazıt istasyonları arasında sefer yapılamamaktadır. Sefer yapılamayan bölgede İETT otobüsleri ile yolcu taşımacılığı yapılacaktır" denildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE