İzmir'de şiddetli yağışlar bir çok yerde su baskınlarına sebep oldu

İki gündür aralıksız yağan şiddetli yağışlar, İzmir'in kent merkezinde bir çok yerin sular altında kalmasına neden oldu. Sokaklarda biriken yağmur suları yaya ve araç trafiğini olumsuz yönde etkiliyor.

İzmir'de şiddetli yağışlar bir çok yerde su baskınlarına sebep oldu

Kentte iki gündür etkili olan sağanak, bazı sokaklarda su baskınlarına  yol açtı.

Konak ilçesine bağlı Çınarlı ile Halkapınar semtlerini birbirine  bağlayan 2844 Sokak'taki Yunuslar Alt Geçidi yağmur nedeniyle ulaşıma kapandı.  Alt geçidin kapandığını fark etmeyen bir sürücü, su birikintisinde kalan  otomobilini bırakıp gitti.

Bornova ilçesi Kemalpaşa Caddesi'nde de sağanak yüzünden bazı  araçların su birikintilerinde kaldığı görüldü. Kimi araç sahipleri kendi  imkanlarıyla otomobillerini kurtardı. Diğer araçlar ise çekici yardımıyla su  birikintilerinin içinden çıkarıldı.

 Karşıyaka ilçesi Nebil Susup Sokağı'nda toprağı gevşeyen çam ağacı park halindeki üç otomobilin üzerlerine devrilerek hasar görmelerine neden oldu.  Ağaç, itfaiye ekiplerince yoldan kaldırıldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE