Kadın sürücü dehşeti yaşattı

Belediye otobüsü kadın sürücü dehşeti yaşadı. Adana'da yaklaşık 2 ay önce kaldırılan durakta inmek isteyen yaşlı adam, durmayan belediye otobüsünün kadın sürücüsünü darp etti.

Kadın sürücü dehşeti yaşattı

Adana'da belediye otobüsü kadın sürücü dehşeti yaşadı. 

Olay Adana merkez Yüreğir ilçesine bağlı Kiremithane Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Büyükşehir Belediyesi otobüsünde sürücü olarak çalışan Emine Özkul, KozanYolu'ndan ilerlerken 72 yaşındaki Necmi B. inmek için düğmeye bastı.

Ancak Özkul, durmayınca Necmi B., sürücünün yanına gidip "Neden durakta durmuyorsun inmek için düğmeye bastım" dedi. Kadın sürücü ise "Sizin inmek istediğiniz durak kaldırıldı sonraki durakta duracağım orada inin" dedi.

Bunun üzerine sinirlenen adam, sürücüye inmek istediğini söyledi. Özkul ise durmayınca Necmi B. bu kez otobüs hareket halindeyken kadına saldırdı. Kadın sürücü bir süre sonra diğer durağa gelip durdu. Necmi B. bu duruma çok sinirlenerek sürücüye saldırıp yumruklamaya başladı. Kadın sürücünün gözünün altı, aldığı yumruk darbeleriyle şişti. Otobüsteki diğer yolcuların araya girmesiyle sürücü, yaşlı adamın elinden kurtarıldı. Özkul, otobüsün kapısını açmayarak polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis otobüsü içindeki yolcularla birlikte polis merkezine getirdi. Sürücü ise polis merkezine gelen ambulansla Yüreğir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaşadığı olaya üzülen kadın sürücü hastaneye alınırken yüzünü kapattı. Onu darp eden yaşlı adam ise gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma açıldı. 

Olayı gören bir vatandaş ise, "Yaşlı adam kadını erkeği döver gibi dövüyordu. Sürekli ona yumruk atıyordu" dedi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE