Kedinin gözlerini oydular

İzmir'in Konak ilçesinde, insan görünümlü canavarlar zavallı bir kedinin gözlerini oydular. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından gözleri oyulan ve kulakları kesilen sokak kedisi, hayvanseverler tarafından veterinere götürüldü.

Genel 16.12.2018, 14:13 16.12.2018, 18:56 probil
Kedinin gözlerini oydular

İnsan görünümlü canavarlar zavallı bir kedinin gözlerini oyup kulaklarını kestiler. Biz insanlar ne zaman böyle canavarlaştık sorusunu sorduracak vahşet, İzmir'de yaşandı.

Konak ilçesine bağlı Göztepe semtindeki bir parkta gözleri oyulmuş kedi olduğunu görenler, fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Bunun üzerine olayı araştıran Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) İzmir üyeleri yaralı kediyi hurda aracın içinde bularak veterinere götürdü. Tedaviye alınan kedinin gözlerinin oyulması ile kulaklarının kesik olmasından dolayı polise de başvurularak, sorumluların bulunmasını istendi.

Polis, kediye kötü muamele yapan kişi ya da kişileri belirlemek amacıyla çalışma başlattı. Soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Aynı vahşetin bir benzeri'de 2017 yılında Sakarya Adapazarı'nda yaşanmıştı. Zavallı kedinin gözlerini oyduktan sonra utanmadan, pişmanlık duymadan birde sosyal medyadan paylaşan S. A., kendisine verilen tepkilere, 'Yapamaz mıyım, sen mi engel olacaksın" diye meydan okumuştu. 

Sakarya'da S.A canavarının paylaştığı, gözü oyulmuş kedi fotoğrafı

Kaynak EGEHABER

Yorumlar (0)