Muğla'nın Yatağan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 14 taşeron işçi yaralandı!

Muğla'nın Yatağan ilçesinde, taşeron işçilerin taşındığı minibüs ile TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 14 kişi yaralandı.

Genel 19.06.2019, 18:02
Muğla'nın Yatağan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 14 taşeron işçi yaralandı!

Muğla'nın Yatağan ilçesinde meydana gelen feci trafik kazasında 14 taşeron işçi yaralandı.

Kaza, saat 16.00 sıralarında, Yatağan- Milas yolu Eskihisar Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Milas'taki termik santralde taşeron olarak çalışan ve hizmet süreleri dolunca memleketlerine dönmek için yola çıkan Adıyamanlı işçileri taşıyan Süleyman Kuşçi yönetimindeki 02 KH 789 plakalı minibüs, Yüksel Karataş'ın kullandığı 43 AAN 652 plakalı TIR'a arkadan çarptı.

Kazada sürücü Kuşçi ile minibüsteki işçiler Yasin Akbaş, Hasan Çetin, Arif Delikanlı, İbrahim Kuşçi, Hamza Kuşçi, Yakup Tatar, Muhammet Gül, Hüseyin Çetin, Sinan Karadoğan, Mehmet Kuşçi, İsmail Kayhan, Mehmet Durdu ve İbrahim Kuşçi yaralandı. İhbarla gelen sağlık görevlileri, 14 yaralıyı ambulanslarla çevre hastanelere kaldırdı. Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Öte yandan kaza nedeniyle Yatağan yönünde, 2 kilometreyi bulan araç kuyruğu oluştu. Araçların yoldan kaldırılmasıyla ulaşım, 45 dakika sonra normale. Jandarma, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (1)
Burak ince 4 ay önce
Kardeşim düşecekse kesin şu tarihte düşecek deyin düşmeyecek se düşmeyecek boşuna umutlanöayın deyin lafta nisan da düşüyordu haziran çıkıyor daha düşecek hayatınızda bir kere kesin olun net olun