Şahin Tepesi Final Yapıyor! ATV'den Şok Karar! Şahin Tepesi Final Fragmanı İzle

ATV ekranlarında yayınlanan ve iki kadının güç savaşını anlatan ve sezona oldukça iddialı giren Şahin Tepesi ekranlara veda ediyor. İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören dizinin sevenlerini üzerek final yapma kararı aldığı bildirildi. Peki Şahin Tepesi Final Yapıyor! ATV'den Şok Karar! Şahin Tepesi Final Fragmanı İzle... Şahin Tepesi oyuncuları. Şahin Tepesi neden final yapıyor? Şahin Tepesi ne zaman yayınlanacak? Şahin Tepesi final fragmanı izleme. Şahin Tepesi fragmanı izleme ekranı. Şahin Tepesi final bölümünde neler olacak? İşte Şahin Tepesi son dakika...

Genel 26.12.2018, 01:20 26.12.2018, 02:41
Şahin Tepesi Final Yapıyor! ATV'den Şok Karar! Şahin Tepesi Final Fragmanı İzle

ATV'nin Salı akşamları yayınlanan yeni dizisi Şahin Tepesi, ani bir kararla final yapıyor. Dizi, 28 Aralık Cuma günü yayınlanacak final bölümü ile izleyicilere veda edecek.

ŞAHİN TEPESİ 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mithat Şahin'in öldüğü gecenin sürpriz tanığı Balıkçı Arif, trafik kazası süsü verilmiş bir cinayete kurban gider. Son sözleri Demir'in aklına şüphe tohumları ekecektir.

Mete, kardeşinin de desteğiyle Akdoralara karşı planlarını yavaş yavaş uygulamaya başlar. Cem'in başı Ayça yüzünden derttedir.

Ortadan kaybolan kardeşini arayan Mehmet, köşke geldiğinde karşılaştığı Verda için büyük bir tehlike oluşturur. Verda'yı Mehmet'in elinden kurtaran Efe yaralanır.

Efe için endişelenen Verda'nın telaşı ve yardımı ikili arasında duygusal anların yaşanmasına neden olur. Bu anlar büyük aşkın habercisidir.

Melek'in üretime geçmesi için hazırlanan sipariş formunu Demir'in onayladığını öğrenen Tuna büyük olay çıkarır. Tuna'nın öfkesi Demir'in boşanma kararı almasına neden olacak kadar büyüktür.

Yaşadıklarından bunalan Deniz'e, Cem'le geçirdiği güzel gün çok iyi gelir ama Deniz bu baskıya daha fazla dayanamayacağını anlamış ve herkesten habersiz yurtdışına gitmeye karar vermiştir. Bu karardan haberdar olan Mete'nin yapacağı eni hamle köşkün ortasına bomba gibi düşecektir.

ŞAHİN TEPESİ FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İzleyicilerin sonunu merakla beklediği Şahin Tepesi'nin final bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)