Sandıklı'da kütüphanenin mesai saati uzatıldı

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde vatandaşların halk kütüphanesinden daha fazla yararlanması için mesai saatleri uzatıldı. Sandıklı Halk Kütüphanesi Sorumlusu Mevlüt Tunç, gazetecilere yapığı açıklamada,...

Sandıklı'da kütüphanenin mesai saati uzatıldı

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde vatandaşların halk kütüphanesinden daha fazla yararlanması için mesai saatleri uzatıldı.

Sandıklı Halk Kütüphanesi Sorumlusu Mevlüt Tunç, gazetecilere yapığı açıklamada, vatandaşların daha çok kitaplardan faydalanabilmesi için mesai saatlerinin uzatıldığını söyledi.

Halk kütüphanesinin haftanın 6 günü hizmet verdiğini belirten Tunç,

"Öğrencilerimiz ve çalışanlar akşam geç saatlerde işleri bitiyor. Dolayısıyla 17.30'da kütüphanemiz kapandığı için kütüphaneden yararlanmak için zamanları kısıtlı oluyordu. Bu yüzden onlara zaman yaratmak amaçlı böyle bir yöntem seçtik. Bundan sonra kütüphanemiz 20.00'de kapanacak. Bu yöntem ile kütüphaneden yaralanan vatandaşlarımızın sayısında artış olursa bizi mutlu edecek. Herkesi boş zamanlarında kitap okumaya davet ediyoruz. Kütüphanemizin kapısı her vatandaşımıza sonuna kadar açık." diye konuştu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE