Tekirdağ'da son dakika asayiş haberleri! 1 Polis 3 kişiyi yaralayıp bir kişiyi öldürdü

Tekirdağ'da son dakika gelen asayiş haberlerine göre, psikilojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi, 1'i polis üç kişiyi bıçakla yaraladıktan sonra zorla girdiği bir evde 57 yaşında İsmail Şentürk'ü öldürdü. Katil zanlısı İbrahim Yakut polis tarafından göz altına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Genel 11.06.2019, 03:13
Tekirdağ'da son dakika asayiş haberleri! 1 Polis 3 kişiyi yaralayıp bir kişiyi öldürdü

Tekirdağ'a bağlı Süleymanpaşa ilçesisinde son dakika olarak bildirilen asayiş haberlerine göre, gece saatlerinde merkez Süleymanpaşa ilçesi Tintinpınar Caddesi üzerindeki bir kıraathanesinde tartışmaya başlayan İbrahim Yakut adında bir kişi, tartıştığı kişileri ve olaya müdahale etmek isteyen bir polisi bıçakladı. Olay yerinden kaçan Yakut, zorla girdiği bir eve sığındı. 

4 Katlı bir apartman dairesine zorla giren Yakut, ev sahibinin boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Ağı bıçak darbeleri alan 57 yaşından ki  İsmail Şentürk, olay yaerinde hayatını kaybeti.

Olay yerine gelen polis ekipleri, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen katil zanlısını biber gazı ile etkisiz hale getirerek gözaltına alındı. Göz altına alınan katil zanlısı, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü..

Yakut'un bıçaklayarak öldürdüğü Şentürk'ün cansız bedeni ise Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yorumlar (0)