Vali Çağatay'dan Mehmetçik'e moral ziyareti

BİTLİS (AA) - Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili Oktay Çağatay, Tatvan ilçesine bağlı karakollarda görev yapan Mehmetçik'e moral ziyaretinde bulundu.Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Çağatay, yapımı tamamlanan Kaynarca Jandarma...

Vali Çağatay'dan Mehmetçik'e moral ziyareti

BİTLİS (AA) - Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili Oktay Çağatay, Tatvan ilçesine bağlı karakollarda görev yapan Mehmetçik'e moral ziyaretinde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Çağatay, yapımı tamamlanan Kaynarca Jandarma Karakolunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Karakol komutanından bilgi alan Çağatay, daha sonra burada görevli askerlerle görüşerek moral verdi.

Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, Hizan Kaymakamı ve Tatvan Kaymakam Vekili Bülent Hamitoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Erhan Demir ve İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ile birlikte Yelkenli ve Küçüksu Jandarma karakollarını da ziyaret eden Oktay Çağatay, buradaki Mehmetçik ile de bir süre sohbet etti.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE