Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı hafta sonu gerçekleştirilecek. Aile Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav giriş belgeleri Bakanlığın web sitesi ve MEB'in ana sayfası üzerinden yayımlandı. GYS ve Unvan Değişikliği sınavı hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ 08.01.2018, 16:58 09.02.2019, 04:24
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı hafta sonu gerçekleştirilecek. Aile Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan  Değişikliği Sınav giriş belgeleri Bakanlığın web sitesi ve MEB'in ana sayfası üzerinden yayımlandı. GYS ve Unvan Değişikliği sınavı hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Bilindiği gibi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı 13 Ocak 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak. 

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav giriş belgelerinin yayımlandığı ifade edildi. Sınav giriş belgeleri hakkında bir duyuru da Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlandı. Buna göre kamupersoneli.net olarak aşağıda paylaştığımız link üzerinden sınav giriş belgenizi edinebilirsiniz. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)