Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı hafta sonu gerçekleştirilecek. Aile Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav giriş belgeleri Bakanlığın web sitesi ve MEB'in ana sayfası üzerinden yayımlandı. GYS ve Unvan Değişikliği sınavı hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı hafta sonu gerçekleştirilecek. Aile Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan  Değişikliği Sınav giriş belgeleri Bakanlığın web sitesi ve MEB'in ana sayfası üzerinden yayımlandı. GYS ve Unvan Değişikliği sınavı hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Bilindiği gibi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı 13 Ocak 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak. 

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav giriş belgelerinin yayımlandığı ifade edildi. Sınav giriş belgeleri hakkında bir duyuru da Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlandı. Buna göre kamupersoneli.net olarak aşağıda paylaştığımız link üzerinden sınav giriş belgenizi edinebilirsiniz. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Giriş Belgeleri İçin TIKLAYIN.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 04:24
YORUM EKLE