Bakan Fakıbaba'dan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına İlişkin Açıklama

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Bursa'da katıldığı bir toplantıda görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı açılacağına ilişkin bir açıklama yaptı.

Bakan Fakıbaba'dan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına İlişkin Açıklama

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Bursa Tarım İl Müdürü çalışanlarıyla geçtiğimiz Cuma günü bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrasında Bakan Fakıbaba basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki Günlerde Yapılacak !

Kendisine görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavıyla ilgili bir soru yöneltilmesi ve sendika şube başkanınında sınav talep etmesi üzerine, Bakan Fakıbaba şu açıklamayı yaptı;

Çalışanların kendilerinden ekmek, su, gıda ve süt değilde görevde yükselmek istidiklerini söyledi. Önceden de kendisine bu sorunun dile getirildiğini ve bu yönde talimat verdiğini ve önümüzdeki günlerde bu sınavın yapılacağını ifade etti.

Bakan Fakıbaba'nın görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına ilişkin yaptığı açıklamadan sonra bu sene sınavın yapılmasını kamupersoneli.net ailesi olarak bekliyoruz.

Sınav talimatının hayata geçirilmesi, Bakan'ın açıklamasından sonra gerçekleşeceğini düşünüyoruz...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 16:49
YORUM EKLE